خدمات شبکه اجتماعی وب تمیم

خدمات شبکه اجتماعی

فرصت سریع دیده شدن!

چرا خدمات وب تمیم

چرا سرمایه گذاری در شبکه اجتماعی اهمیت دارد؟

شبکه های اجتماعی منبع اصلی وسریع دنبال کنندگان هستند، اگر مخاطبان شما مشارکت کافی ندارند، پول و زمان خود را هدر می‌ دهدید. آیا می خواهید از خدمات شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا کسب وکار خود را رشد دهید؟ با وجود یک استراتژی مناسب، می توانید از قدرت شبکه های اجتماعی برای دستیابی به اهداف فروش خود استفاده کنید.

حقیقت تلخ

حقیقت تلخ

تنها حدود ۹ درصد از دنبال کنندگان، پست های شما را در شبکه های اجتماعی مشاهده میکنند.

حقیقت خوشحال کننده

حقیقت امید بخش

حدود ۶۷ درصد از کاربران، برند های مورد علاقه خود را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند. و این فرصت خوبی برای دیده شدن است.

ویژگی خدمات شبکه اجتماعی

مزایای استفاده از خدمات ما

پشتیبانی مسئولانه

 

تحقیق و بررسی رقبا

 

نتیجه گرایی

 

آنالیز و ارائه گزارش

 

هدفمندی و تعیین KPI

خدمات شبکه اجتماعی

تا رسیدن به نتیجه همراه شما هستیم

طراحی وب تمیم

طراحی قالب پست و تولید محتوا

به شما کمک می کنیم در شبکه های اجتماعی پست هایی طراحی کنید که عملکرد خوبی داشته باشند و مورد توجه مخاطبان شما قرار بگیرند.

آنالیز وب تمیم

تحلیل و آنالیز شبکه های اجتماعی

مخاطبان مختلف رفتار گوناگونی دارند. وقتی دنبال کنندگان شما فعال هستند و محتوای شما محتوایی است  که آنها می خواهند، تأثیر زیادی در موفقیت شما در شبکه های اجتماعی دارد. ما به شما کمک می کنیم تا استراتژی خود را برای بهبود ضعف ها طراحی کنید.

وب سایت وب تمیم

ادغام با وب سایت

شبکه های اجتماعی منابع قدرتمندی برای افزایش بازدید وب سایت هستند. در تدوین استراتژی برای ادغام شبکه های اجتماعی با طراحی وب سایت در کنار شما هستیم.

مراحل تکمیل پروژه

مسیری مشخص برای ارائه خدمات

1

مشاوره رایگان، نیازسنجی و توافق

2

عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت

3

تحقیق اولیه و بررسی رقبا

4

تعریف اهداف و آغاز پروژه

5

ارائه گزارش و آنالیز مقطعی

6

تحویل نهایی

سوالات متداول وب تمیم

سوالات متداول

سوالات شما را پیش بینی کرده ایم

چطور استراتژی خوب در شبکه های اجتماعای در وب سایت تاثیر می گذارد؟

وقتی این استراتژی به خوبی طراحی و اجرا شود، بازاریابی در شبکه های اجتماعی می تواند بازدید بیشتری را به وب سایت شما هدایت کند.

چه چیزی عامل موفقیت در شبکه های اجتماعی است؟

شما باید ترکیب خوبی از محتوای اصلی و منحصر به فرد داشته باشید. مطمئن نیستید که طراحی قالب و تولید محتوای شما اثر کذار است؟ ما به شما در این مورد کمک میکنیم.

خدمات شبکه اجتماعی شما شامل چه چیز هایی می شود؟

در این خدمات شما همه چیز را از یک استراتژی مبتنی بر داده گرفته تا محتوای عالی و ظاهری چشم نواز دریافت خواهید کرد. ما می توانیم در فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، لینکدین، پینترس ،  و  سایر شبکه های اجتماعی مهم به شما کمک کنیم.

چطور با شما همکاری را شروع کنیم؟

کافی است در قسمت زیر، با ثبت سفارش فرم تماس را پر کنید یا با ما تماس بگیرید و اهداف خود را با ما در میان بگذارید. اگر از ابتدا شروع کرده اید، جای نگرانی نیست! ما اینجا هستیم تا در هر سطحی قرار دارید، به شما برای رشد کمک کنیم.

مشاوره وب تمیم

آغار یک ماجرا

درخواست همکاری با ما

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از سفارش، اطلاعات خود را با کلیک بر روی دکمه مشاوره رایگان وارد کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با نیاز سنجی دقیق پروژه شما، استراتژی مناسب و پروپوزال ابتدایی را به شما ارائه میدهیم.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید