طراحی سایت فروشگاهی وب تمیم

طراحی سایت فروشگاهی

تجربه خرید بهتر برای مشتریان

چرا خدمات وب تمیم

چرا باید سایت فروشگاهی طراحی کنیم؟

امروزه با افزایش خرید اینترنتی، لزوم وجود یک وب سایت فروشگاهی برای خدمت رسانی به کاربران و مشتریان کاملا احساس می‌شود.
اولین مراجعه کاربران به وب سایت فروشگاهی شما مهم ترین عامل برای تصمیم گیری اوست که از تصمیم بگیرد از خدمات شما استفاده کند.

استفاده از اصول روانشناسی در طراحی وب سایت فروشگاهی و استفاده از سبک طراحی استاندارد، در ثانیه های اول کاربر را ترغیب به استفاده از محصولات شما می‌کند و اعتماد او را جلب می‌کند.

طراحی سایت می‌تواند به توسعه و رشد کسب و کار شما کمک کند و به مشتریان بیشتری دسترسی دهد.

 

مزیت های طراحی سایت فروشگاهی

مزیت استفاده از خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی

پشتیبانی ۱۶ ماهه

 

۱ سال میزبانی رایگان وب

 

طراحی هویت برند

 

مشاوره رایگان کسب و کار

 

استراتژی بازاریابی دیجیتال

سرعت بهینه

 

طراحی ریسپانسیو

 

تأمین امنیت

 

طراحی UI/UX دل‌خواه

 

رعایت اصول سئو

 

امکانات و خدمات طراحی سایت فروشگاهی

با برنامه ریزی دقیق آینده را طراحی می کنیم

طراحی سایت چند فروشندگی

طراحی سایت چند فروشندگی

با طراحی سایت فروشگاهی و سیستم پیشرفته چند فروشندگی میتوان به راحتی یک مارکت پلیس راه اندازی کرد که مجموعه ای از فروشنده ها در آن به فروش و خدمت رسانی محصولات خود کنند.

طراحی یک سایت چند فروشندگی (معمولاً به عنوان یک “پلتفرم تجارت الکترونیکی” یا “مارکت‌پلیس” نیز شناخته می‌شود) نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و اجرای حرفه‌ای است. در این نوع سایت، چندین فروشنده مستقل محصولات یا خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهند.

محصولات

معرفی محصولات و جزئیات با طراحی سایت فروشگاهی

نمایش محصولات با ویژگی ها و جزئیات، با اصول سئو از ویژگی های مهم و حیاتی طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای است.

راهنمای استفاده از محصول و بررسی تخصصی محصول میتواند کاربر را کاملا با محصول آشنا کند و سوالات او را پاسخ بدهد.

در طراحی یک وبسایت فروشگاهی، اهمیت بسیاری به معرفی محصولات و ارائه جزئیات دقیق آن‌ها از نظر ویژگی‌ها، قیمت، تصاویر و مشخصات فنی می‌دهیم.

فیلتر محصولات

طراحی سایت با امکان فیلتر محصولات و جستجو

طراحی سایت فروشگاهی کاربردی، با وجود محصولات مختلف با ویژگی های متنوع مانند، رنگ، اندازه، حجم، طول و …باید با سیستم جستجوی حرفه ای و فیلترینگ به کاربر امکان پیدا کردن محصول مورد نظر را بدهد.

طراحی یک وبسایت با امکان فیلترگذاری محصولات و جستجو از اهمیت بسیاری برخوردار است. این امکانات به مشتریان کمک می‌کنند تا به سرعت و با دقت محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند.

از این طریق، تجربه کاربری بهبود می‌یابد، فروش افزایش می‌یابد و از رقبا در بازار آنلاین پیشی می‌گیرید.

درج تبلیغات در سایت

بازاریابی و نمایش تبلیغات

با طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی می توان از ابزار های بازاریابی مانند گوگل آنالیتیکس، و انواع تبلیغات هدفمند مانند تبلیغات بنری و کلیکی استفاده کرد. همچنین با نمایش صحیح پروموشن ها در فضای مناسب وب سایت مشارکت در خرید را افزایش داد.

بازاریابی و نمایش تبلیغات در طراحی سایت اهمیت زیادی دارند. این اقدامات به کسب و کار کمک می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را به مخاطبان مناسب تر نمایش دهند، بازاریابی کنند و در نتیجه فروش و درآمد خود را افزایش دهند.

برند سازی و برندینگ وب تمیم

بهبود برندینگ و افزایش اعتبار

با طراحی فروشگاه اینترنتی و طراحی سایت فروشگاهی استاندارد و شکیل، اعتبار فروشگاه شما بیشتر می شود و به برندینگ و شناخته شدن آن منجر میشود.

نکته مهم کاربردی بودن سایت و امکان ارتقاء آن است. بازاریابی از طریق وبسایت و نمایش تبلیغات می‌تواند به بهبود برندینگ کسب و کار شما کمک کند و اعتبار آن را افزایش دهد.

طراحی سایت فروشگاهی مدرن و حرفه‌ای به عنوان یک نماینده اصلی برند شما عمل می‌کند و تبلیغات موثر و جذاب در آن اعتماد مشتریان را جلب می‌کند.

با ارائه محتوای مفهومی و ارزشمند، افزایش شناخت برند و ارتقاء تجربه مشتریان، شما می‌توانید به برندینگ قوی‌تری دست پیدا کنید و به اعتبار و اعتماد مشتریان خود افزوده شوید.

روش های پرداخت و ارسال

انتخاب نحوه ارسال کالا و روش های پرداخت

در طراحی سایت فروشگاهی کاربر باید بتواند نحوه ارسال کالا را با شرکت های پستی متفاوت انتخاب کند و پس از آن هزینه مورد نظر برا آن اعمال شود. همچنین نحوه‌ی پرداخت آن به صورت های مختلف قابل تغییر باشد.

در انتخاب نحوه ارسال کالا و روش‌های پرداخت برای وبسایت فروشگاهی، باید تنوع و گزینه‌های متعددی را برای مشتریان ارائه دهید. انتخاب نحوه ارسال می‌تواند شامل پست سفارشی برای ارسال معمولی و پست اکسپرس برای ارسال سریع باشد.

در روش‌های پرداخت نیز، باید گزینه‌های متنوعی از جمله پرداخت آنلاین از طریق کارت اعتباری، پرداخت آنلاین و انتقال وجه بانکی را فراهم کنیم تا مشتریان به راحتی بتوانند روشی را انتخاب کنند که به نظرشان مناسبتر است.

این اقدامات به ارتقاء تجربه خرید مشتریان و افزایش اطمینان آن‌ها از فرآیند خرید کمک می‌کند.

ثبت نظرات در سایت

نمایش و ثبت نظرات کاربران در سایت فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی نظرات کاربران جزو دارایی های ارزشمند فروشگاه است. چون کاربران با خواندن نظرات میتوانند به آن محصول اعتماد کنند. نمایش و ثبت نظرات کاربران در طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

این امکان به مشتریان اجازه می‌دهد تا تجربه‌ها و نظرات خود را درباره محصولات به اشتراک بگذارند و به مشتریان دیگر در تصمیم‌گیری کمک کنند. علاوه بر این، با ارائه نظرات و امتیازات واقعی، شفافیت بیشتری را در روابط با مشتریان ایجاد می‌کنیم و به اعتماد آن‌ها به برند و محصولاتمان افزوده می‌شود.

پنل کاربری وب سایت

طراحی وب سایت فروشگاهی با پنل کاربران

در طراحی فروشگاه اینترنتی کاربران با پنل کاربری متفاوت می‌توانند سفارشات خود را ببینند، سبد خرید خود را تکمیل کنند، مدیریت سایت انجام بدهند و سفارش خود را رهگیری کنند.

پنل حرفه‌ای مشتریان در سایت فروشگاهی یک ابزار بسیار ارزشمند است که به مشتریان امکان مدیریت حساب کاربری، پیگیری وضعیت سفارشات، تاریخچه خریدها، ذخیره اطلاعات پرداخت و ارسال، افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها، و ارسال نظرات و بازخوردها را می‌دهد.

این پنل از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که به مشتریان اطلاعات دقیق و کامل از وضعیت حساب خود را فراهم می‌کند و تجربه خرید را برای آن‌ها بهبود می‌بخشد. همچنین، این پنل به فروشندگان امکان مدیریت بهتر را در ارتباط با مشتریان و پیگیری سفارشات فراهم می‌کند.

مقایسه محصولات

امکان مقایسه محصولات در سایت فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی، با این ویژگی کاربران می‌توانند میان محصولات مختلف با ویژگی های گوناگون، با سیستم مقایسه کالا به انتخاب صحیح و مورد نظر خود برسند و از سردرگمی آنها جلوگیری شود.

امکان مقایسه محصولات یک امکان بسیار مهم در طراحی سایت فروشگاهی است. این امکان به مشتریان اجازه می‌دهد تا محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و ویژگی‌ها، قیمت، ابعاد، و سایر جزئیات را برای انتخاب بهتر مورد بررسی قرار دهند.

با ارائه این امکان، تصمیم‌گیری برای مشتریان آسان‌تر می‌شود و آن‌ها به راحتی می‌توانند محصولی را پیدا کنند که بهترین نیازهایشان را برآورده می‌کند. این امکان همچنین به افزایش اعتماد مشتریان به وبسایت و افزایش فروش کمک می‌کند.

اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن موبایل

میتوانید در سایت فروشگاهی خود درخواست طراحی اپلیکیشن کنید تا کاربران شما بتوانند از محصولات شما را در تلفن همراه ببینند و خرید خود را با آسودگی انجام بدهند.

طراحی اپلیکیشن موبایل برای سایت فروشگاهی اهمیت بسیار زیادی دارد. این اپلیکیشن به مشتریان امکان می‌دهد تا به راحتی و در هر زمان و مکانی از تلفن همراه خود از خدمات و محصولات فروشگاه دسترسی داشته باشند.

این امر باعث افزایش فروش، ارتقاء تجربه مشتری و تعامل بهتر با مشتریان می‌شود و به رشد کسب و کار کمک می‌کند.

امکانات مختلف طراحی سایت

طراحی سایت فروشگاهی با امکانات درخواستی شما

ویژگی ها و خدمات ذکر شده فقط تعدادی از امکانات قابل استفاده بود، وب سایت فروشگاهی شما را با سلایق و خواسته های شما طراحی می کنیم. امکان افزودن امکانات مختلف، تصاویر و ویدیو های مختلف از ویژگی های خدمات ماست.

طراحی یک سایت فروشگاهی با امکانات درخواستی شما امکان‌پذیر است و بستگی به نیازها و اهداف کسب و کار شما دارد. برای طراحی وب سایت فروشگاهی با امکانات سفارشی، ابتدا باید نیازهای خود را دقیقاً تعیین کنید.

امکاناتی مانند سیستم مدیریت محتوا (CMS)، سیستم مدیریت محصولات، پنل کاربری با قابلیت مشاهده تاریخچه خرید، فیلترگذاری محصولات، سیستم پرداخت آنلاین، امنیت بالا، وب‌سایت واکنش‌گرا (Responsive)، و انعطاف‌پذیری برای افزودن امکانات آینده می‌توانند در این طراحی مطرح شوند.

مراحل تکمیل پروژه

مسیری مشخص برای ارائه خدمات

1

مشاوره رایگان، نیازسنجی و توافق

2

عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت

3

طراحی وایرفریم اولیه و تایید کارفرما

4

طراحی گرافیکی UI و تایید نهایی

5

طراحی سایت و بارگزاری اطلاعات

6

تست، اجرا، تحویل و پشتیبانی

سوالات متداول وب تمیم

سوالات متداول

سوالات شما را پیش بینی کرده ایم

چرا خدمات طراحی وب سایت ما مناسب شماست؟

ما عاشق طراحی سایت های کاربردی هستیم! باور داریم وب سایت باید برای کسب و کار ها کسب درآمد کند. ما تنها طراحی سایت انجام نمی دهیم. از انتخاب نام و  هویت برند تا طراحی استراتژی برای درآمد بیشتر مشتریانمان، در کنار آنها هستیم.

آیا پس از طراحی سایت پشتیبانی هم انجام می شود؟

بله، تا ۱۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان از طریق تیکت و در صورت لزوم با نرم افزار AnyDesk پشتیبانی لازم انجام می شود. که شامل رفع خطا ها و آموزش های لازم است.

آموزش های لازم در اختیارمان قرار می‌گیرد؟

بله، آموزش های لازم برای درج اطلاعات و محصولات به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

پس از طراحی امکان تغییرات و اضافه کردن امکانات جدید وجود دارد؟

با استفاده از CMS طراحی شده، به راحتی می توانید تغییرات لازم را انجام بدهید، امکانات جدید اضافه کنید و مطالب گوناگون منتشر کنید.

تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی چگونه تعیین می شود؟

پس از مشاوره رایگان و نیاز سنجی دقیق با توجه به قوانین، قیمت نهایی مشخص می شود.

مدت زمان طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

بسته به نیاز های شما معمولا بین ۲ الی ۸ هفته متغییر است.

بستر طراحی وب سایت فروشگاهی چیست؟

بستر طراحی سایت فروش توسط ما وردپرس است که حدود ۴۲ درصد از کل وب سایت های دنیا به وسیله این CMS ساخته شده. ما در طراحی ها از مورد اعتماد ترین قالب ها بهره می بریم. در صورت نیاز از سایر CMS ها یا وب سایت اختصاصی برای مشتریانمان استفاده می کنیم.

آیا در طراحی سایت فروشگاهی، اصول سئو رعایت می شود؟

بله طراحی فروشگاه اینترنتی توسط ما با رعایت اصول سئو بهینه سازی می شوند.

آیا خدمات میزبانی وب سایت به صورت رایگان است؟

یکی از ویژگی های طراحی سایت توسط ما ارائه هاست مناسب رایگان به مدت ۱ سال است.

مشاوره وب تمیم

آغار یک ماجرا

درخواست همکاری با ما

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از سفارش، اطلاعات خود را با کلیک بر روی دکمه مشاوره رایگان وارد کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با نیاز سنجی دقیق پروژه شما، استراتژی مناسب و پروپوزال ابتدایی را به شما ارائه میدهیم.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید