چرا خدمات وب تمیم

سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو چرا مهم است؟

سئو وب سایت شما با وب تمیم، پس از بهینه سازی وب سایت برای گوگل، این امکان را به شما می دهد که پس از جستجو کلمه کلیدی مورد نظر، کاربر هدف، صفحه وب سایت شما را در گوگل پیدا کند!
این امتیاز، لذت بخش و امید بخش است و به کسب و کار شما اعتبار و درآمد بیشتر هدیه می‌کند. سرمایه گزاری روی سئو ارزشمند است چرا که نتایج آن ماندگاری بالایی دارد.

حقیقت تلخ

حقیقت نگران کننده صفحه نتایج گوگل

۷۵ درصد کاربران تنها از نتایج صفحه اول موتور جستجو استفاده می کنند.

حقیقت خوشحال کننده

حقیقت امید بخش در بهبود رتبه سایت در گوگل

حدود ۹۴ درصد از تجربیات آنلاین با جستجوی در وب همراه است. پس با بهبود رتبه سایت در گوگل می توانید سهم بالایی از مشتریان را به سمت سایت خود بکشانید.

ویژگی خدمات سئو سایت

مزایای استفاده از خدمات سئو ما

تضمین در قرارداد

 

تحقیق و بررسی رقبا

 

پرداخت اقساطی

 

آنالیز و ارائه گزارش

 

هدفمندی و تعیین KPI

سایر خدمات سئو سایت

تا رسیدن به نتیجه همراه شما هستیم

بررسی سئو وب تمیم

بررسی سئو فعلی

در وب تمیم، ما استراتژی فعلی شما را بررسی می کنیم و ارزیابی می کنیم که چگونه تلاش های فعلی شما بر نتایج شما تأثیر می گذارد.
در صورت نیاز طراحی سایت مبتنی بر سئو شما را بر عهده میگیریم و سپس، با مدیریت سایت شما برای رسیدن به اهداف، یک برنامه عملیاتی را طرح ریزی خواهیم کرد.

بررسی و تحقیق کلمات کلیدی وب تمیم

تحقیق کلمه کلیدی

یکی از مهمترین چالش های سئو سایت که اکثر کسب و کار ها با آن روبرو هستند، این است که رتبه بندی کلمات کلیدی مناسب را ندارند.
در وب تمیم به شما کمک خواهیم کرد کلمات کلیدی که بهترین فرصت ها را برای رسیدن به هدف کسب و کار شما فراهم می‌کند را شناسایی کنید و با بهبود رتبه سایت در گوگل فروش خود را افزایش دهید.

سئو داخلی وب تمیم

سئو داخلی

برای داشتن بهترین عملکرد سئو تکنیکال سایت، ولینک سازی داخلی، صفحات شما باید از نظر سرعت، محتوا و تجربه کاربری بهینه باشند.
در صورت نیاز با بهینه سازی سایت مشکلات فعلی را برطرف می کنیم. ما در هر حالت، چه در حال طراحی سایت شما باشیم، و یا وقتی سئو داخلی شما نیاز به بهبود دارد، از مهارت و تجربه خود برای کمک به شما در بهبود سئو داخلی استفاده خواهیم کرد.

لینک

لینک سازی

در سئو خارجی، از صفحه یا هر چیز دیگری در اینترنت به وب سایت شما لینک می شود. و در نتیجه رتبه بندی صفحه شما را افزایش می دهد.
ما به شما کمک می کنیم تا یک استراتژی بهینه برای رسیدن به بک لینک و تبلیغ برند خود در سایت های معتبر دیگر طراحی کنید. در وب تمیم کمپین های لینک سازی را با جدید ترین الگوریتم های گوگل راه اندازی میکنیم.

مراحل تکمیل پروژه

مسیری مشخص برای ارائه خدمات

1

مشاوره رایگان، نیازسنجی و توافق

2

عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت

3

تحقیق اولیه و ارائه کلمات کلیدی

4

تعریف و آغاز کمپین های هدف

5

ارائه گزارش و آنالیز مقطعی

6

تحویل نتایج مبتنی بر اهداف

سوالات متداول وب تمیم

سوالات متداول

سوالات شما را پیش بینی کرده ایم

چه خدمات مرتبط با سئو ارائه می‌دهید؟

درسئو داخلی مثل توضیحات متا، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، و در سئو خارجی مثل ایجاد بک لینک و استراتژی های ایجاد لینک، به شما کمک می کنیم.

طراحی سایت و محتوا چگونه در سئو تاثیر می‌گذارند؟

در وب سایت شما محتوا باید به نحوی نوشته شود و قالب بندی گردد که خزنده های وب بتوانند آن را تجزیه و به نتایج موتور جستجو تبدیل کنند. طراحی خوب سایت هم مستلزم سرعت بالا لود سایت و صفحه آرایی واضح است که به عملکرد بهتر سئو کمک می کند و رتبه شما را افزایش می‌دهد.

چگونه میتوانیم رتبه سایت را درگوگل افزایش دهیم؟

هیچ تضمینی برای دستیابی به یک رتبه خاص وجود ندارد، اما سرمایه گذاری شما در بهینه سازی سئو  هرگز اتلاف وقت نیست. سئو بهینه شده به کشف وب سایت شما کمک می کند. و ما در این راه همراه شما هستیم.

چطور با شما همکاری را شروع کنیم؟

کافی است در قسمت زیر، با ثبت سفارش فرم تماس را پر کنید یا با ما تماس بگیرید و اهداف خود را با ما در میان بگذارید. اگر از ابتدا شروع کرده اید، جای نگرانی نیست! ما در وب تمیم اینجا هستیم تا در هر سطحی قرار دارید، به شما برای رشد کمک کنیم.

مشاوره وب تمیم

آغاز یک همراهی

درخواست همکاری با ما

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از سفارش، اطلاعات خود را با کلیک بر روی دکمه مشاوره رایگان وارد کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با نیاز سنجی دقیق پروژه شما، استراتژی مناسب و پروپوزال ابتدایی را به شما ارائه میدهیم.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید