برندینگ و برندسازی

برندینگ و برند سازی

ارزش آفرینی و بهبود هویت

چرا خدمات وب تمیم

برندینگ و برند سازی، چگونه نیاز کسب و کار های موفق است؟

برندینگ وب سایت شما متناقض و غیر قابل تشخص است؟ در اولین بازدید از بیزنس و کسب و کار شما در اینترنت، برند وب سایت شما اهمیت فوق‌العاده ای دارد.

سایت شما بدون داشتن یک هویت برند، نمی تواند اعتماد کاربر را جلب کند. به همین دلیل برندینگ کسب و کار شما توسط وب تمیم، در کنار طراحی سایت حرفه ای، بسیار مؤثر و کاربردی است.

حقیقت تلخ

حقیقت ترسناک!

شما کمتر از ۱۰ ثانیه وقت دارید تا یک بازدید کننده را متقاعد کنید که در سایت شما بماند. و این امر از وظایف برندینگ، طراحی سایت و مدیریت سایت یکپارچه و هم صدا برای کسب و کار شما است.

حقیقت خوشحال کننده

حقیقت خوشحال کننده:

وب سایتی که مشتریان را ترغیب می کند تا با برند شما ارتباط برقرار کنند، ارزش ماندگاری مشتریان در وب سایتتان را تا ۳ برابر افزایش می دهد.

ویژگی خدمات برندینگ

مزایای استفاده از خدمات برندینگ

پشتیبانی مسئولانه

 

تحقیق و بررسی رقبا

 

خلق هویت برند

 

طراحی لوگو

 

استراتژی برند

خدمات برندسازی و برندینگ

مزایای استفاده از خدمات برندینگ

طراحی سایت وب تمیم

طراحی لوگو

طراحی لوگوی خوب ارزشهای اصلی شما را بیان می کند و با مخاطب مورد نظر شما ارتباط برقرار می کند. ما از مهارت های طراحی لوگو خود برای ارائه لوگو استاندارد برای کسب و کار شما استفاده خواهیم کرد.

طراحی

طراحی داستان برند

گفتن داستان برند شما، راه شماره یک شما برای ایجاد انگیزه در بینندگان در مورد کسب و کار شما است. داستان برند شما باید به خوبی تعریف شود تا بتواند استراتژی شما را هدایت کند. ما به خوشحالی می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

طراحی ظاهری برند

طراحی سبک ظاهری برند

داشتن یک سبک ثابت برای به حداکثر رساندن تأثیرگزاری برند شما بسیار مهم است. به احتمال زیاد مخاطبان به حضور برندهایی که در همه جا وجود دارند اعتماد نمی کنند. ما با طراحی ظاهر سبک به شما کمک می کنیم تا در درخشش برند خود رشد کنید.

مراحل تکمیل پروژه

مسیری مشخص برای ارائه خدمات

1

مشاوره رایگان، نیازسنجی و توافق

2

عقد قرارداد و پرداخت پیش پرداخت

3

تحقیق اولیه و ارائه پروپوزال ابتدایی

4

طراحی UI و UX برند با انسجام و ثابت

5

طراحی لوگو و داستان برند

6

کپی رایتینگ و خلق کلمات برند شما

سوالات متداول وب تمیم

سوالات متداول

سوالات شما را پیش بینی کرده ایم

برندینگ چقدر در کسب و کار موثر است؟

یک وب سایت موفق وب سایتی است که از برند شما برای ارتباط با کاربر استفاده کند. این برند شامل ظاهر و احساس کلی وب سایت و همچنین لحن و محتوای آن است.

چه چیزی باعث می‌شود یک برند موفق باشد؟

برند های موفق، متمایز، جامع، منسجم و استراتژیک هستند. برند شما باید ضمن برقراری ارتباط هویت و شخصیت اصلی شرکت شما و منافع شخصی که می خواهید، باید مشتریان خود را هدف قرار داده و با دیجیتال مارکتینگ به آنها پیشنهادات حرفه ای بدهد.

چگونه وب سایت، میتواند در بیان داستان برند کمک کند؟

وب سایت های عمومی و معمولی بی روح هستند! ما به شما کمک خواهیم کرد تا با استفاده از ترکیبی قدرتمند از محتوا و طراحی، یک حضور موثر در وب شروع کنید که ارزشهای اصلی شما را عملی سازد.

آیا شما طراحی لوگو و کپی رایتینگ کمپانی ما را برعهده می‌گیرید؟

بله ، تیم های طراحی و خالق کپی‌رایتینگ ما، بیشتر خوشحال می‌شوند تا به شما در زمینه این عناصر اصلی برند کمک کنند.

مشاوره وب تمیم

آغاز یک همراهی

درخواست همکاری با ما

برای دریافت مشاوره رایگان پیش از سفارش، اطلاعات خود را با کلیک بر روی دکمه مشاوره رایگان وارد کنید. ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت و با نیاز سنجی دقیق پروژه شما، استراتژی مناسب و پروپوزال ابتدایی را به شما ارائه میدهیم.

برای رزرو وقت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید