نحوه پشتیبانی

بند 1: خدمات وب تمیم اعم از پشتیبانی سایت، پس از ثبت تیکت مورد بررسی قرار خواهد گرفت و ظرف 24 ساعت در لیست کاری قرار خواهد گرفت. و تماس تلفنی ملاک انجام درخواست و پشتیبانی سایت شما نمی باشد.

بند 2: کلیه مکاتبات با وب تمیم از طریق سیستم تیکت بوده. در صورتیکه درخواست با صورت تلفنی با کارشناسان هماهنگ شوند اما در این باره تیکت ثبت نشود، امکان بررسی درخواست وجود نداشته و در صورت ایجاد مشکل تیم وب تمیم هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

بند 3: هر سرویس یا خدمت خریداری شده فقط مخصوص یک وب سایت است. در صورتی که چند دامنه یا وب سایت داشته باشید نیاز به تهیه سرویس های جدید برای هر دامنه خواهید داشت.

بند 4: سوالات قبل از خرید خود را بصورت تلفنی با شماره 02128421130 جویا شوید و قبل از گرفتن مشاوره تیکت نزنید.

بند 5: کاربران سرویس مدیریت سایت، سرعت سایت و امنیت سایت، در صورت نیاز به هر افزونه یا قالبی در سایت لطفاً ابتدا در تیکت اعلام نمایید و یا با شماره 02128421130 تماس گرفته و از مشاوره متخصصین وب تمیم استفاده نمایید. در غیر اینصورت بروز هرگونه مشکل بر عهده کاربر می باشد.

بند 6: بروزرسانی قالب زمانی انجام می‌شود که قالب فرزند رد سایت شما فعال بوده و تغییرات سایت در قالب فرزند انجام شده باشد. در غیر اینصورت بروزرسانی قالب در پلن های مدیریت سایت و پشتیبانی انجام نخواهد شد و برای بروزرسانی زمان و هزینه برای شما برآورد می گردد. در نهایت کلیه تغییرات به قالب فرزند منتقل شده و فعال می گردد و برای آینده فقط قالب بروزرسانی شده در سایت شما قرار خواهد گرفت.

نحوه خرید و پرداخت وجه

بند 7: توجه داشته باشید که خرید کلیه خدمات و سرویس ها در وب تمیم بصورت آنلاین بوده و فاکتورها بصورت آنلاین ارسال می‌گردند، لذا قرارداد کتبی منعقد نخواهد شد.

بند 8: احترام به مشتری و رسیدگی به موقع به درخواست ها جزء قوانین وب تمیم می باشد. کاربر میبایست احترام متقابل را رعایت کرده و با صبوری و هماهنگی در ارائه خدمات همکاری نماید.

بند 9: حین ایجاد تیکت و زمانی که کارشناس در حال کار روی درخواست شماست، کاربر نباید تداخلی در سایت ایجاد نماید. در صورت عدم رعایت با ذکر دلیل درخواست شما به حالت معلق درآمده و بسته خواهد شد.

بند 10: شروع سرویس و خدمات شما دقیقاً بعد از پرداخت شما خواهد بود. در صورتیکه در مدت زمان ارائه سرویس، درخواستی برای انجام نداشته باشید، مهلت استفاده از خدمات را از دست خواهید داد و امکان جابجایی به ماههای بعدی وجود نخواهد داشت.

بند 11: در صورتیکه بعد از انجام تغییرات توسط وب تمیم، مدیر سایت یا طراح سایت تغییرات اعمال شده را حذف کند، اختلالات پیش آمده به عهده کاربر بوده و وب تمیم مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت.

روند فسخ قرارداد

بند 12: در سرویس های مدیریت سایت، فسخ قرارداد فقط در 7 روز ابتدایی ممکن است، برای عودت وجه زمان پشتیبانی از مبلغ پرداختی کسر خواهد شد و مبلغ ظرف 30 روز به حساب اصلی خریدار عودت داده خواهد شد. در سرویس های امنیت و سرعت وب سایت امکان فسخ قرارداد وجود ندارد.

حریم خصوصی

بند 13: وب تمیم موظف است حریم خصوصی کاربران را رعایت کندو فلذا کلیه اطلاعات کاربران نزد وب تمیم به امانت خواهد بود.